به دستور پلیس فتا، در این سایت احراز هویت صورت می گیرد. لطفا برای اطلاعات بیش تر به بخش سوالات متداول رجوع کنید.

بله، پروسه ی احراز هویت در زمان اولین خرید و فقط یک بار برای هر مشتری صورت می پذیرد.

این امر جهت جلوگیری از کلاهبرداری احتمالی از حساب بانکی شما ضروری می باشد و تمامی اطلاعات و مدارک ارسالی شما، نزد ما محفوظ خواهد ماند.

احراز هویت توسط صرّافی گیفت کارت به شرح ذیل می باشد:

لطفا کارت ملی مربوط به خودتان (شخص خریدار) و کارت بانکی که توسط آن از سایت تصمیم به خرید دارید را به همراه یک نوشته که در آن ذکر می کنید “جهت احراز هویت در www.sarrafi.com” و شامل نام و نام خانوادگی، تاریخ، ساعت، شماره تلفن ثابت شما می شود آماده کنید.

سپس از مدارک درخواستی فیلم گرفته و ویدیو مربوطه را در اینستاگرام به sarrafi_com یا ایمیل info@sarrafi.com ارسال نمایید. (خواهشمند است شماره سه رقمی CVV و تاریخ انقضای کارت را مخفی نمایید).

پس از تایید مدارک ارسال شده و تلفن ثابت و همراه شما توسط صرّافی گیفت کارت، حساب کاربریتان فعال می شود و قادر به خرید خواهید بود.

شایان ذکر است که در هر قسمتی از معامله در صورت نیاز، مدارک شناسایی بیشتری از شما درخواست خواهد شد.

در صورت عدم تایید مدارک ارسالی جهت احراز هویت، صرّافی گیفت کارت از انجام هر نوع معامله ای معذور می باشد.

خیر، به دلیل اینکه تمامی محصولات به صورت آنلاین خریداری می شوند، تصویر آن ها موجود نمی باشد و فقط به صورت یک شناسه برای شما ارسال می شوند.

بیش تر محصولات در انبار موجود بوده و به محض واریز وجه توسط خریدار به ایمیل ایشان ارسال خواهند شد. محصولاتی هم که در انبار موجود نبوده، پس از واریز وجه توسط خریدار، تهیه می شوند و تا کم تر از ۲ ساعت شناسه ی آن به ایمیل ایشان ارسال می گردد. لطفا در این موارد صبور باشید!!

در صورت تمایل، قبل از خرید از طریق پشتیبانی، موجودی محصول مورد نظر را استعلام فرمایید.

خیر، محصولات فروخته شده تعویض یا پس گرفته نمی شوند.

شناسه ی تمامی محصولات خریداری شده به ایمیل ثبت شده از طرف خریدار در زمان ثبت نام، ارسال می گردد.

قیمت محصولات با توجه به نوسانات نرخ دلار آمریکا متغیر می باشد.

پشتیبانی تلفنی سایت از ساعت ۱۰ تا ۱۸ روزهای شنبه تا پنج شنبه می باشد. همچنین در ساعات غیر کاری می توانید از صفحه اینستاگرام sarrafi_com، گفت و گوی آنلاین و یا فرم تماس در قسمت تماس با ما استفاده نمایید.

کلیه محصولات از کشور آمریکا بوده و قابل استفاده برای حساب های کاربری آمریکا می باشند. در غیر این صورت نام کشور مبدا مشخصا قید می گردد.

بروز رسانی …
  • هیچ محصولی در سبد خرید نیست.